Logowanie
Ślubowanie klas pierwszych PDF Drukuj Email

Jak co roku 14 października w Dzień Święta Komisji Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Dagmara Mujta, a do zgromadzonych przemawiali Pani Dyrektor Elżbieta Płóciennik, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Krotoszynie Przemysław Wójcik oraz wspomniana przewodnicząca Samorządu Szkolnego.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email

24 października 2019 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Wierszy i Poezji Śpiewanej o Tematyce Patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Naszą szkołę reprezentowało cztery uczennice _Klaudia Horak, Julia Jarus, Anna Broda,Gabriela Ulka . Klaudia Horak z klasy II c zajęła drugie, a Gabriela Ulka z klasy I b trzecie miejsce w kategorii recytacja.

Więcej…
 
Kołłątajowcy na podium! PDF Drukuj Email

W czwartek 10 października w krotoszyńskim Muzeum Regionalnym odbył się powiatowy finał XI edycji konkursu historycznego „Wojna obronna Polski w 1939 roku i szlak bojowy 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej”.

Maciej Sobański I Arkadiusz Śnieciński z kl. IIA po raz kolejny zaprezentowali się od najlepszej strony.  Maciej zajął II, a Arek III miejsce.

Więcej…
 
"Młodzi głosują" PDF Drukuj Email

8 października w naszej szkole w ramach projektu ,,Młodzi głosują", odbyły się prawybory parlamentarne. Wygrała Konfederacja Wolność i Niepodległość, tuż za nią Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na trzecim miejscu uplasowało się Prawo i Sprawiedliwość. Kolejne miejsca zajęli: Koalicja Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy.

Koordynatorami akcji byli uczniowie klas pierwszych:

Więcej…
 
Ubezpieczenie PDF Drukuj Email

Przypominamy, że termin ubezpieczenia młodzieży w roku szkolnym 2019/2020 w TU Aviva mija 20 października.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

 
Odbiór świadectw dojrzałości PDF Drukuj Email

Świadectwa dojrzałości będą wydawane w gabinecie dyrektora szkoły 4 lipca 2019 r. od godziny 10.00.

Absolwenci, którzy osobiście nie mogą odebrać świadectwa dojrzałości mogą upoważnić w tej sprawie inną osobę. W związku z tym osoba odbierająca świadectwo jest zobowiązana okazać UPOWAŻNIENIE wg wzoru.

Więcej…
 
Erasmus + Life in Plastic – is it fantasic ? – or BRANTASTIC ? PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 27/05/2019 do piatku 31/05/2019 gościliśmy w Kołłątaju grupę uczniów z Niemiec, Włoch i Danii wraz z opiekunami w ramach projektu Erasmus+ Life in plastic – is it fantastic?

Ostani dzień wymiany - piątek, 31 maja, spędziliśy razem w szkole przygotowując artykuły podsumowujące naszą tygodniowa pracę i odpoczywając przy ognisku na szkolnym grzybku. Odwiedził nas dyrektor Martin Butzer Gymnasium - pan Klaus Winkler, gratulując organizacji wizyty

Więcej…
 
Wycieczka do Pragi PDF Drukuj Email

5 czerwca uczniowie klas drugich mat-fiz-inf i biol-chem wyjechali na trzydniową wycieczkę do Pragi. Towarzyszyły im Panie Profesor Iwona Nowaczyk, Ilona Kocel, Alina Szwarczyńska i Anna Sikorska. Zwiedzanie stolicy Czech było wspaniałą przygodą.

Pierwsze dwa dni upłynęły na podziwianiu zabytków Starego Miasta. Kołłątajowcy odwiedzili między innymi Katedrę św. Wita i dzielnicę żydowską Josefov. Przeszli przez słynny Most Karola i spacerowali przez królewską

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej PDF Drukuj Email

6 czerwca 2019 roku o godzinie 10:00 w auli Naszego Liceum rozpoczał się II Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki. W skład jury, które oceniało wykonawców, wchodzili: przewodniczący Bartosz Marszałek, wiceprzewodnicząca p. Joanna Oleniczak, p. Alicja Stachurska,wicedyrektor  oraz p. Ilona Olejnik,przedstawicielka Szkoły Muzycznej.

Na początku, kilka słów do zgromadzonych powiedział Przewodniczący Rady Powiatu p. Juliusz Poczta. W swojej wypowiedzi zacytował słowa piosenki

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 75

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl