Logowanie
Otrzęsiny klas pierwszych PDF Drukuj Email

Kolejny raz starsi uczniowie poddali pierwszoklasistów testowi. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla młodszych kolegów „godzinę próby”. Na początku pomalowali ich twarze, a następnie kazali im zgromadzić się w auli gdzie pod czujnym okiem grona pedagogicznego wykonywali różnorodne zadania. Najwięcej śmiechu przyniosło ćwiczenie wymowy słowa „aerodynamika” z ustami pełnymi piankowych żelek. Wszyscy uczniowie pomyślnie przeszli chrzest i zostali pełnoprawnymi „kołłątajowcami”.

Więcej…
 
"Kołłątaj" - Odkrywcą Talentów PDF Drukuj Email

Szkoła odkrywców talentów

I LO im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie uzyskało w roku szkolnym 2010/2011 tytuł Szkoły Odkrywców Talentów. Minister Katarzyna Hall w przesłanym do szkoły liście zauważa że tytuł świadczy o tym, iż placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Szkoła została umieszczona w związku z tym na polskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów, którą można znaleźć jak i pozostałe szczegółowe informacje dotyczące tego projektu na stronie internetowej www.roktalentow.men.gov.pl.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 następna > ostatnia >>

Strona 75 z 75

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl