Logowanie
mLegitymacja szkolna PDF Drukuj Email

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne!  Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Możesz sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Zachęcamy do złożenia  wniosku o mLegitymację szkolną

 

Dokumenty do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe nr 2 - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 2 dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Uwaga Maturzyści !!! PDF Drukuj Email

Zdający maturę mają dostęp do swoich wyników od 5 lipca (udostępnienie wyników pomiędzy 8.00 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły loginu i hasła.

Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Świadectwa maturalne będą wydawane w sekretariacie szkoły od godziny podanej przez Panią dyrektor.

W szczególnych przypadkach świadectwa może odebrać osoba upoważniona przez absolwenta (rodzice lub pełnoletnie rodzeństwo). Upoważnienie można pobrać z naszej strony internetowej. Osoba odbierająca musi mieć przy sobie dowód osobisty. 
Uczniowie z klas informatycznych programują układy Arduino PDF Drukuj Email

Podczas zajęć informatycznych uczniowie z Kołłątaja tworzyli układy elektroniczne z wykorzystaniem płytki mikrokontrolera Arduino Uno.  Była to swoistego rodzaju lekcja łącząca teorię z praktyką, połączenie informatyki i zajęć praktyczno-technicznych.

Arduino to platforma która pozwala projektować i programować układy elektroniczne, sterować różnego rodzaju elektronicznymi czujnikami.

Po wprowadzeniu teoretycznym uczniowie korzystając

Więcej…
 
Zajęcia na wydziale politechnicznym Akademii Kaliskiej PDF Drukuj Email

We wtorek 24 maja uczniowie z klasy 1a, 2a, oraz 3a brali udział w zajęciach na wydziale politechnicznym Akademii Kaliskiej. Kołłątajowcy mieli okazję zwiedzić Centrum Dydaktyczne Kół Zębatych. Jest to jedyna tego typu placówka w kraju. Doskonale wyposażone laboratoria: dokładności geometrycznej, badań wytrzymałościowych i badań materiałowych zachęcały młodzież do poznawania  tajemnic wykonywanych pomiarów. Na wszystkich największe wrażenie wywołał ruchomy model silnika turbośmigłowego.

Więcej…
 
Wśród najlepszych w kraju PDF Drukuj Email

W ubiegły piątek ogłoszono wyniki XVI edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę Fanfila.

Pierwsze miejsce za swoją etiudę filmową otrzymała uczennica klasy IIIB Anna Broda.

Scenariusz Ani nawiązywał m.in. do "Zbrodni i kary" F. Dostojewskiego, "Ballad i romansów" A. Mickiewicza i "Opowieści wigilijnej" Ch. Dickensa.

Już wkrótce premiera filmiku na naszej stronie.

https://fanfil.amu.edu.pl/pl/bez-kategorii/werdykt-jury-xvi-edycji-konkursu-literackiego-o-nagrode-fanfila/

Więcej…
 
Zdalne zajęcia na Politechnice Wrocławskiej PDF Drukuj Email

Przez ostatnie 3 tygodnie klasa 1a miała  okazje uczestniczyć w wykładach doktora  Macieja Burneckiego z Politechniki Wrocławskiej.  Ambitni matematycy po skończonych planowych lekcjach  pracowali w salach komputerowych i rozwijali swoje matematyczne pasje. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach projektu "Współpraca Politechniki ze szkołami średnimi".

Więcej…
 
Wiedzą, jak zachęcić do założenia konta w banku PDF Drukuj Email

Trzy uczennice naszego liceum Dominika Jarocka (3bg), Martyna Dąbrowska (3dg) i Aleksandra Gniazdowska (3dg) zajęły zaszczytne 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez ZUS „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

Konkurs, do którego zgłosiło się łącznie blisko 3 tys. uczniów i studentów z całej Polski, odbywał się w dwóch etapach – regionalnym i centralnym. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła najlepsze z nich i przyznała

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 75

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl