Turniej motoryzacyjny PDF Drukuj Email

Kołłątaj najlepszy w eliminacjach powiatowych do XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
W piątek 19 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim odbyły się powiatowe eliminacje do XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół z rejonu powiatu.

Nasi uczniowie w składzie : Jakub Waligóra, Michał Kasprolewicz, Marek Rogowski okazali się najlepsi i zwyciężyli w zmaganiach , tym samym zapewniając sobie możliwość reprezentowania powiatu krotoszyńskiego w finale wojewódzkim, który odbędzie się 28 maja w Pile.
Opiekunem drużyny jest pan Grzegorz Kroczak.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim!

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl