Dzikość w nas i wokół nas... PDF Drukuj Email

25.02.2020 roku w auli naszego Liceum gościliśmy doktora habilitowanego Lecha Giemzę. Profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego specjalizuje się w literaturze współczesnej i jest autorem projektu "Książka z plecaka".

My mieliśmy zaszczyt wysłuchać prelekcji dotyczącej dzikości. Wśród omówionych tekstów kultury były filmy, piosenki, książki i reklamy. Wykład momentami przypominał dialog, dzięki czemu 45 minut minęło nam bardzo szybko...

Mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje następnymi. Tym, którzy nie mogli uczetsniczyć w wykładzie, polecamy stronę internetową projektu. Znajdziecie tam ciekawe informacje, filmiki dla maturzystów a na stronie internetowej Wydziału Nauk Humanistycznych KUL również wskazówki dotyczące interpretacji, powtórek do matury. Zajrzyjcie, warto. Panu doktorowi Lechowi Giemzie bardzo dziękujemy za spotkanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl