PAŹDZIERNIKOWY EDJO W KOŁŁATAJU PDF Drukuj Email

Europejski Dzień Języków obchodzony 26 września każdego roku od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską ma za zadania promować wielojęzyczność na terenie naszego kontynentu.

W Kołłataju, kierując się szkolną tradycją, przesuwamy obchody EDJO na październik, zapraszając  klasy pierwsze i drugie do wspólnego świętowania zainteresowań i umiejętności językowych.

Tegoroczny EDJO, zorganizowany przez nauczycieli języków obcych pod opieką Pani Janiny Szczepańskiej, stał się okazją dla uczniów do sprawdzenia się w konkursie na najlepszego anglistę i germanistę szkoły oraz wspólnego spędzenia dwóch lekcji na pokazach, występach wokalnych i degustacji potraw oraz rozwiązywaniu zadań interaktywnego questu. Wszystkim klasom gratulujemy udziału, zwycięzcom konkursów - chwała i ... dobre oceny.

Wszystkim ogromne podziękowania - uczestnikom, prowadzącym imprezę w auli oraz organizatorom - dobrze było spędzić czas razem na zabawie i rozmowach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl