VII Regionalna Olimpiada Medyczna PDF Drukuj Email

We wtorek 02.04.2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja odbyła się VII Regionalna Olimpiada Medyczna pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Udział wzięło 24 uczniów liceów ogólnokształcących województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Rozwiązywali oni testy złożone z zadań otwartych i zamkniętych. Ich prace były zakodowane.

Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwali nauczyciele z „Kołłątaja”: Waldemar Plewiński, Julita Szał , Iwona Nowaczyk, Alina Szwarczyńska, Ilona Kocel, Anna Sikorska, Karolina Matuszewska, Magdalena Ibron. Uczestnicy olimpiady zostali powitani przez panią dyrektor I LO im. H. Kołłątaja Elżbietę Płóciennik.

Uroczyste podsumowanie konkursu zostało uświetnione obecnością naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego (OB) powiatu krotoszyńskiego oraz wicedyrektora I LO im. H. Kołłątaja pani Alicji Stachurskiej.

Laureatami olimpiady zostali:

I miejsce:     Dawid Pawlaczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie
II miejsce:    Hanna Nowak Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie
III miejsce:   Laura Januszak IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu

Gość oraz wicedyrektor szkoły wręczyli laureatom nagrody książkowe ufundowane przez Starostę Krotoszyńskiego.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl