Zajęcia na Politechnice Poznańskiej PDF Drukuj Email

 

 

We wtorek 26 lutego 2019 roku klasy II i III o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym pod opieką pani prof. Iwony Nowaczyk i pana prof. Piotra Szczecińskiego odwiedziły Politechnikę Poznańską.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić uczelnię i wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania. Układając klocki LEGO, zapoznali się z kierunkiem Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a w Laboratorium Odlewnictwa wykonali logo uczelni z metalu. Studenci z Koła Naukowego Mechatron zachęcili kołłątajowców do rozwijania technicznych zainteresowań.

Bardzo dziękujemy pani mgr. Beacie Czerkas, pani dr inż. Justynie Trojanowskiej, panu dr inż. Bartoszowi Gaspińskiemu, panu dr inż. Krzysztofowi Grześkowiakowi, panu dr inż. Leszkowi Różańskiemu i studentom.

Jesteśmy pewni, że wielu z nas niedługo będzie się uczyć na Politechnice Poznańskiej !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl