Zajęcia laboratoryjne na Politechnice Wrocławskiej PDF Drukuj Email

W grudniu i styczniu kołłątajowcy odwiedzili Politechnikę Wrocławską – wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych. Uczniowie drugiej i trzeciej klasy o profilu matematyczno-fizycznym poszerzyli swoją wiedzę z zakresu fizyki, wykonując wiele ciekawych doświadczeń. Między innymi wyznaczali współczynnik lepkości cieczy i badali zjawisko fotoelektryczne.

Cykl zajęć zakończyła wizyta w parku trampolin Go Jump.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali dla nas wyjazdy do Wrocławia, a szczególnie naszym Wychowawczyniom, Pani Profesor Alinie Szwarczyńskiej i Pani Profesor Iwonie Nowaczyk, Koordynatorowi zajęć na Politechnice - Pani dr hab. Agnieszce Cizman oraz Wykładowcom, którzy przeprowadzili z nami warsztaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl