W POWIETRZU CZUĆ MAJ, CZYLI WARSZTATY RACHUNKOWE Z CHEMII PDF Drukuj Email

W ramach zajęć klas akademickich 11 stycznia na Wydziale Chemii UAM odbyły się „Warsztaty Rachunkowe” skierowane do uczniów klas maturalnych. Udział brało 22 uczniów z klasy 3d biologiczno-chemicznej z p. I. Kocel. Niezwykłą powtórkę  przygotowali  nauczyciele akademiccy Wydziału Chemii UAM.

Uczniowie pracowali w grupach  nad zadaniami z trzech tematów: stężenia,  stechiometria i  kinetyka reakcji chemicznych. Ćwiczenia były doskonałym przypomnieniem i uzupełnieniem przed zbliżającą się wielkimi krokami maturą.

Dziękujemy organizatorom, zwłaszcza Pani prof. UAM dr hab. Annie Gąsowskiej oraz prof. dr hab. Krystynie Nowińskiej za ciekawą lekcję.

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl