Warto pomagać PDF Drukuj Email

W niedzielę 7 października na hali sportowej w Pleszewie odbyła się wystawa kolekcjonerska, w której każdy mógł pochwalić się swoim dorobkiem na stoisku. W wydarzeniu tym brało udział wiele osób. Zaproszony został tam również Kamil Frąckowiak z klasy 2e, który wykonał pokaz freestyle football. Następnie odbyło się spotkanie z młodszymi kolegami, z dobrze znanego już klasie, domu dziecka. Nie obyło się bez autografów i pamiątkowych zdjęć.

Wyjazd odbył się poza godzinami lekcyjnymi a Kamil reprezentował szkołę wraz ze swoją wychowawczynią Magdaleną Ibron. Jest to już kolejny przykład współpracy z pobliskim domem dziecka. Warto zaznaczyć, że co roku w grudniu uczniowie klasy 2e robią miłą niespodziankę podopiecznym ośrodka kupując im prezenty świąteczne. Tak będzie również tym razem.

WARTO POMAGAĆ !

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl