LOSY ABSOLWENTÓW I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie PDF Drukuj Email

I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie w 2018 roku ukończyło 164 absolwentów. Zdawalność matur wyniosła  98,17%

Z analizy danych wynika, że  93% badanych absolwentów kontynuuje naukę (w tym 2 w szkole policealnej), a 7% przerwało naukę, aby pracować lub też zamierza podjąć studia w następnym roku. Największą popularnością wśród studiujących absolwentów naszej szkoły cieszy się Politechnika Poznańska (20%).  Na drugim miejscu jest  Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu (16%), a na trzecim miejscu jest Politechnika Wrocławska (8,5%). Kolejne uczelnie w rankingu to: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (5%) oraz Uniwersytet Medyczny im. Powstańców Śląskich we Wrocławiu (5 %), a także Uniwersytet Wrocławski (5 %).

 

 

Do pobrania:

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl