Wunderteam PDF Drukuj Email

29 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie odbył się konkurs języka angielskiego i niemieckiego o nazwie „Wunderteam” Mistrzowska drużyna Anglistów i Germanistów.

Siedemdziesięciu uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych zmierzyło się ze sobą w potyczkach drużynowych. Z języka angielskiego w szranki stanęło 15 drużyn po trzy osoby, a z języka niemieckiego 8 także po trzy osoby.

Pierwsze miejsce w kategorii j. niemieckiego zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie a drugie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie.

Z kolei w kategorii języka angielskiego zarówno pierwsze jak i drugie miejsce zajęły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczby udział, gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.