Olimpiada Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email

Etap zawodów szkolnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości już za nami! W naszej szkole przystąpiło do niego 17 uczniów klas I-III, którzy zmierzyli się ze zbiorem pytań dotyczącym „Przywództwa w biznesie”.

Najwyższe wyniki uzyskali: Bartłomiej Góral z klasy IA  38 punktów, Bartosz Zieleziński z klasy IIIA  27,5 pkt oraz Adrian Klonowski z IA  24,5 pkt. Bartek będzie miał okazję wykazać się swoją wiedzą na etapie okręgowym, który odbędzie się  2 marca 2017 roku w Poznaniu.

Należy dodać, że do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano łącznie 1252 zawodników z całego kraju.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w eliminacjach szkolnych i trzymamy kciuki za Bartka!