Mikołajkowe szaleństwo PDF Drukuj Email

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy mikołajki. Każda klasa szykowała i ukrywała po całej szkole prezent dla innej klasy. Miejsca, w których odnajdywano podarunki, były przeróżne.

Biblioteka, szatnia, a nawet schowek na miotły przez chwilę stały się miejscami niedostępnymi dla osób nieposiadających specjalnych wskazówek. Podpowiedzi uczniowie mogli zdobywać dzięki poprawnym odpowiedziom na pytania z sześciu kategorii.

Całemu dniu towarzyszyły świąteczne piosenki , a bożonarodzeniowe dekoracje i ustrojone choinki wprowadziły wszystkich do przedświątecznej radości. Nie można zapomnieć również o strojach- większość uczniów tego dnia ubrała się na czerwono, a wśród nich można było wyróżnić Świętych Mikołajów, Śnieżynki, Elfy czy nawet Renifera.

Nie zapomnieliśmy również o nauczycielach. Oni również mogli rozwiązywać zadania i poszukiwać swojego prezentu.

Ten dzień był wyjątkowy i wniósł coś specjalnego w życie całej szkoły- rozpoczął oczekiwanie na Święta.