Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email

Dnia 26 września 2016 roku odbył się w naszej szkole „Dzień Języków Obcych”, który był podsumowaniem działań i aktywności uczniów w uprzednim tygodniu. Klasy brały udział w różnych konkurencjach: nagrywanie filmików, tworzenie plakatów, rozwiązywanie łamigłówek językowych czy tworzenie opisu nauczyciela.

Po podliczeniu punktów ze wszystkich konkurencji zwyciężyła klasa IE, a wyróżnione zostały klasy IIB oraz ID. Ponadto, reprezentanci każdej klasy wzięli udział w konkursie na „Najlepszego Anglistę i Germanistę Szkoły”.

Z języka niemieckiego wyróżnieni zostali Dawid Sasin IIA oraz Kasandra Lis IIE, a tytuł najlepszego germanisty otrzymali Mateusz Kolenda IID oraz Katarzyna Gendera IIIC.

Z języka angielskiego wyróżnienie otrzymali: Dominika Remisz IIIB oraz Bartłomiej Góral IA, a najlepszymi anglistami zostali Michał Frąckowiak IIB oraz Luke Slade IIC.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejny „Dzień Języków Obcych”, który już za rok Uśmiech