Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj Email

Dnia 30 listopada uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski uczestniczyli w gali wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W gronie stypendystów znalazła się uczennica kl. 2c naszej szkoły  - Katarzyna Gendera.

Uroczystość odbyła się w auli Zespołu Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56 w Poznaniu. Gala została podzielona na dwie części. W każdej z nich uczestniczyli uczniowie z różnych powiatów Wielkopolski.

Stypendyści z powiatu krotoszyńskiego wzięli udział w drugiej części gali, która rozpoczęła się o godz. 11. występem artystycznym przygotowanym przez uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu. Później nastąpiło wręczenie dyplomów.

Wyczytani w porządku alfabetycznym stypendyści odbierali dyplomy z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty p. Elżbiety Walkowiak oraz wicewojewody wielkopolskiego p. Doroty Kinal. Towarzyszyły temu życzenia dalszych sukcesów w nauce.

K.G.