VI Turniej Piłki Siatkowej Plażowej PDF Drukuj Email

Dnia 18 września odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Przyjaciela Szkoły pana Dariusza Rozuma. W turnieju ,jak co roku udział wzięli byli oraz obecni uczniowie naszego liceum.

Do walk finałowych dotarły cztery pary: Sobański Mateusz z Skrzypczakiem Dawidem, Szmolke Jakub z Szmolke Piotrem, Borusiak Paweł z Hojakiem Mateuszem oraz Talaga Tomasz z Sasinem Dawidem.

W pierwszym pófinale  Sobański Mateusz z Skrzypczakiem Dawidem pokonali 2:0 Borusiaka Pawła i Hojaka Mateusza. W drugim półfinale Szmolke Jakub i Piotr uznali wyższość obecnie uczęszczających do naszej szkoły Talagi Tomasza i Sasina Dawida w stosunku 2:0. w meczu o III miejsce Szmolke Jakub i Piotr pokonali Borusiaka Pawła i Hojaka Mateusza , uczniów klasy III A naszego liceum 2:0, zdobywając brązowe medale.

Finał turnieju był bardzo emocjonującym spotkaniem, w którym Sobański Mateusz i Skrzypczak Dawid zdobyli złote medale pokonując  Talagę Piotra i Sasina Dawida.

Medale i dyplomy oraz nagrody pieniężne zwycięzcom wręczyli Pani Dyrektor Elżbieta Płóciennik oraz fundator nagród, przyjaciel szkoły pan Dariusz Rozum.

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl