DZIEŃ Z KREATYWNOŚCIĄ PDF Drukuj Email

22 czerwca 2015 r. odbył się w naszej szkole tzw. „dzień z kreatywnością”. Każda klasa otrzymała zadanie, które polegało na  stworzeniu projektów, związanych z wylosowanym tematem za pomocą zgromadzonych wcześniej materiałów takich jak : puszki, butelki plastikowe, kartony czy sznurki.

Na realizacje zadania uczniowie mieli 2 godziny. Każdy projekt składał się z 3 elementów:  opisanie, zareklamowanie oraz wykonanie dzieła.  Jury w składzie: pani Alicja Stachurska, Agnieszka Borkiewicz, Lucyna Gabryelczyk oraz Natalia Stefańska oceniały projekty pod względem pomysłu, estetyki, różnorodności użytych materiałów i wytrzymałości.

Uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnią, ich pomysły były bardzo  kreatywne. Po długich naradach jury wybrało zwycięzców:

• I miejsce: klasa IId
  • II miejsce: klasa Ib
  • III miejsce: klasa Ic

Wszystkim klasom gratulujemy podjęcia tego niecodziennego zadania, stanęliście na wysokości zadania! Mamy nadzieję, że Wasza kreatywność udzieli się również podczas innych szkolnych wydarzeń!