Mikołajki PDF Drukuj Email

5 grudnia 2014 roku w Liceum im. Hugona Kołłątaja odbyły się tematyczne gry i zabawy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły z okazji Mikołajek. Zajęcia trwały 4 godziny lekcyjne podczas których przedstawiciele Samorządu wybierali po kilku uczniów z każdej klasy i zapraszali ich do udziału w licznych konkurencjach. Uczniowie mieli możliwość między innymi stworzyć kartki świąteczne, namalować świąteczny obrazek, obrać mandarynkę w jak najkrótszym czasie, zaśpiewać z całą klasą kolędy i piosenki świąteczne oraz sprawdzić swoją celność podczas rzucania piłeczek do kubków z wodą. Mikołajki były świetną okazją do zintegrowania się dla wszystkich klas.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Mikołajek nakręconego przez uczniów naszej szkoły. https://www.youtube.com/watch?v=LOBVBYcxAFk

Samorząd Uczniowski

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl