„Mistrzowska drużyna anglistów i germanistów” PDF Drukuj Email

29 maja 2014r. odbył się w naszej szkole I konkurs językowy dla trzecich klas gimnazjum pt.: „Mistrzowska drużyna anglistów i germanistów”. W konkursie wzięły udział wszystkie krotoszyńskie gimnazja oraz gimnazjum benickie.

Pierwsze miejsce z języka niemieckiego zajęło Gimnazjum nr 4, reprezentowane przez Aleksandrę Kuleszę, Filipa Zybałę oraz Monikę Bukową. Drugie zaś miejsce zajęła Gimnazjum nr 2 reprezentowane przez Nikol Szczuraszek, Izabellę Konopkę oraz Małgorzatę Jankowską.

Z kolei pierwsze miejsce z języka angielskiego zajęł o Niepubliczne Gimnazjum reprezentowane przez Nastazję Nowak, Jana Bzdęgę oraz Jana Olszewskiego. Drugie miejsce przypadło Sonii Sikorze, Annie Tomczak oraz Natalii Szymczak z Gimnazjum nr 3.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu.
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym!