Sportowy sukces „Kołłątaja”! PDF Drukuj Email

13.09.2013 roku nasze Liceum zostało wyróżnione medalem 60- lecia Szkolnego Związku Sportowego za osiągnięcia sportowe z ubiegłych lat. Uroczyste wręczenie tego wyróżnienia odbyło się w Poznaniu. Obecni byli: poseł na Sejm RP Wojciech Ziemniak, Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak, dyrektor Departamentu Sportu Miasta Poznania dr Ewa Bąk, przedstawiciel PKOL w Warszawie Elżbieta Kwiatkowska. W imieniu „Kołłątaja” nagrodę odebrał nauczyciel wychowania fizycznego pan Grzegorz Kroczak.

Medal ten cieszy tym bardziej, że jesteśmy jedyną szkołą ponadgimnazjalną naszego powiatu nim uhonorowaną. Zawdzięczamy to naszym reprezentantom i trenerom. Kołłątajowcy brali udział w rozgrywkach finałowych wszystkich dyscyplin wpisanych do kalendarza rozgrywek SZS Wielkopolska. Wielokrotnie stawali na podium i zdobywali kolejne punkty w klasyfikacji generalnej.

Gratulując sukcesu naszym uczniom i wuefistom, życzymy kolejnych wygranych!!!