Jakub Otworowski i Bartosz Kowal finalistami XVIII Konkursu Chemicznego. PDF Drukuj Email

Dwóch uczniów z klasy 3b o profilu biologiczno-chemicznym zostało finalistami XVlll Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spośród 176 uczestników z kilku województw zachodniej Polski do finału konkursu zakwalifikowane zostały osoby z najwyższą punktacją z ll etapu.

W gronie tym znaleźli się między innymi uczniowie naszej szkoły: Jakub Otworowski oraz Bartosz Kowal. Przygotowaniem do konkursu zajmowała się p. prof. Ilona Kocel.

Etap finałowy odbędzie się 2 marca 2013r. w Auli Wydziału Chemii UAM, przy ul. Umultowskiego w Poznaniu.

Życzymy powodzenia!

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl