"Kołłątaj" - Odkrywcą Talentów PDF Drukuj Email

Szkoła odkrywców talentów

I LO im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie uzyskało w roku szkolnym 2010/2011 tytuł Szkoły Odkrywców Talentów. Minister Katarzyna Hall w przesłanym do szkoły liście zauważa że tytuł świadczy o tym, iż placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Szkoła została umieszczona w związku z tym na polskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów, którą można znaleźć jak i pozostałe szczegółowe informacje dotyczące tego projektu na stronie internetowej www.roktalentow.men.gov.pl.

Nadanie tego tytułu I LO na pewno przyczyni się do promocji naszej szkoły w regionie jak i środowisku lokalnym, także pozwoli nam wymieniać się swoimi doświadczeniami z innymi placówkami.

 

L.Gabryelczyk, I LO w Krotoszynie

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl